„Spacerkiem po zdrowie” z HDK Ratownik

0

Po raz trzeci ruszy Rajd Pieszy Promujący Honorowe Krwiodawstwo „Spacerkiem po zdrowie”. Tegoroczna edycja, która odbędzie się w sobotę (13.07) nieść będzie za sobą działania charytatywne – uczestnicy wesprą Mateusza Lorenca z Horyńca-Zdroju.

Fot. HDK Ratownik

– Tym razem udamy się w trasę wiodącą przez Wólkę Horyniecką do Radruża i dalej do Horyńca-Zdroju, gdzie zakończymy Rajd przy ognisku. Tradycyjnie na trasie poczęstujemy rajdowiczów pysznym jedzeniem z kuchni wojskowej, a o ciekawych miejscach opowie przewodnik. – zachęcają do udziału organizatorzy. Dla uczestników przygotowane będą także koszulki, plakietki, słodkie przekąski. Z kolei na zakończenie rajdu dostępne będą inne atrakcje.

Wpisowe wynosi 35 zł, z czego 10 zł zostanie przekazane na cel charytatywny – pieniądze przekazane zostaną na rehabilitację Mateusza Lorenca z Horyńca-Zdroju. Ilość miejsc jest ograniczona do 50.

 – Jeśli liczysz na zapis w dniu Rajdu, a na liście będziesz 51 lub dalej nie możemy zagwarantować gadżetów. – tłumaczą organizatorzy.

Kontakt w sprawie Rajdu oraz zapisy: tel.: 690 131 317, email: shdk.ratownik@gmail.com

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here