Raz Dwa Trzy oraz Dziani i Gwiazdy Cygańskie na Dni Horyńca-Zdroju

0

W sobotę (6.07) ruszają Dni Horyńca-Zdroju. Organizatorzy przygotowali zabawy, turnieje i konkursy. Na scenie wystąpią Dziani i Gwiazdy Cygańskie oraz zespół Raz Dwa Trzy.

Święto miejscowości rozpoczną Maratony Rowerowe Kelles Cyklokarpaty. O godz. 20:30 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym wystąpi zespół Raz Dwa Trzy znany głównie z takich przebojów jak „Trudno nie wierzyć w nic”, „Czy te oczy mogą kłamać”, „Jutro możemy być szczęśliwi” czy „Oczy tej małej”. W Horyńcu-Zdroju artyści wystąpią z programem „Ważne piosenki”. Będzie to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu. Na ich tle Adam Nowak snuć będzie opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy.

Natomiast (7.07) w niedzielę rozegrany zostanie Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój, odbędzie się Festiwal Borowiny – Czarnego Złota Ziemi Horynieckiej i konkurs kulinarny „Kresowe przysmaki z jednego gara”. Otwarta zostanie strefa dla dzieci, a na scenie wystąpią lokalne zespoły muzyczne. Wieczorem, o godz. 20:00 pojawią się Dziani i Gwiazdy Cygańskie. Dziani jest synem gwiazdora cygańskiej piosenki Don Vasyla i jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki romskiej w Polsce. Od lat prowadzi „na żywo” Festiwal Kultury Romów, transmitowany przez TVP2. 

Dni Horyńca zakończą się zabawą taneczną z zespołem NanNowo.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here