Wakacje z robotyką i automatyką

0

Chcesz, aby twoje dziecko przeżyło niezapomniane wakacje? Zapisz je na warsztaty prowadzone przez Spice Gears Academy, które są początkiem przygody w ciągle rozwijającym się świecie technologii i robotyki.

W dzisiejszych czasach dzieci marzą o tym, by głębiej wkroczyć w świat robotyki, automatyki, elektroniki, informatyki, programowania i nowoczesnych technologii. W mieście w czasie wakacji prowadzone będą warsztaty z SGA. Zajęcia dostarczą nie tylko pozytywnych i niezapomnianych emocji. Zabawa przyniesie wiele korzyści. Dzieci nauczą się pracy zespołowej i rozwiną swoją kreatywność. Zadaniem zajęć będzie również rozwijanie uczestników pod względem intelektualnym, przekazanie podstawowej wiedzy w zakresie informatyki oraz matematyki, a wszystko za sprawą tworzenia niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO.

W Lubaczowie warsztaty Spice Gears Academy odbędą się w dniach 15-19 lipca, w godzinach 8:00 – 15:00 w hali MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 2. Koszt uczestnictwa to 400 zł dla dzieci uczestniczących do SGA, a dla tych spoza grupy to 450 zł. W ramach opłaty zagwarantowane są m.in. zajęcia specjalistyczne FLL – m.in RoboSumo, Tug Of War, RoboRace, zajęcia ruchowe, obiady, wyjazd do kina i inne atrakcje.

Dziecko można zapisać na zajęcia mailowo (podkarpackie@sgacademy.pl – w tytule wiadomości należy wpisać: Lubaczów_warsztaty_ SGA 2019). Nie warto zwlekać z decyzją, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Ponadto, dla dzieci, które nie chcą spędzać całego tygodnia na zajęciach lub mają już zaplanowane te dni wakacyjne, organizatorzy przygotowali dodatkowe warsztaty, które odbędą się w lipcu i sierpniu, w każdy wtorek, środę i czwartek w godzinach 17.00 – 19.00 w budynku byłej Straży Miejskiej w Lubaczowie przy ul. Rynek 2/3. Listę zapisów prowadzi Manager (tel. 609 007 299). Koszt pojedynczych zajęć to 40 zł.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie sgacademy.pl.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here