Wakacje z robotyką i automatyką

0

Chcesz, aby twoje dziecko przeżyło niezapomniane wakacje? Zapisz je na warsztaty prowadzone przez Spice Gears Academy, które są początkiem przygody w ciągle rozwijającym się świecie technologii i robotyki.

W dzisiejszych czasach dzieci marzą o tym, by głębiej wkroczyć w świat robotyki, automatyki, elektroniki, informatyki, programowania i nowoczesnych technologii. W mieście w czasie wakacji prowadzone będą warsztaty z SGA. Zajęcia dostarczą nie tylko pozytywnych i niezapomnianych emocji. Zabawa przyniesie wiele korzyści. Dzieci nauczą się pracy zespołowej i rozwiną swoją kreatywność. Zadaniem zajęć będzie również rozwijanie uczestników pod względem intelektualnym, przekazanie podstawowej wiedzy w zakresie informatyki oraz matematyki, a wszystko za sprawą tworzenia niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO.

W Lubaczowie warsztaty Spice Gears Academy odbędą się w dniach 15-19 lipca, w godzinach 8:00 – 15:00 w hali MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 2. Koszt uczestnictwa to 400 zł dla dzieci uczestniczących do SGA, a dla tych spoza grupy to 450 zł. W ramach opłaty zagwarantowane są m.in. zajęcia specjalistyczne FLL – m.in RoboSumo, Tug Of War, RoboRace, zajęcia ruchowe, obiady, wyjazd do kina i inne atrakcje.

Dziecko można zapisać na zajęcia mailowo (podkarpackie@sgacademy.pl – w tytule wiadomości należy wpisać: Lubaczów_warsztaty_ SGA 2019). Nie warto zwlekać z decyzją, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Ponadto, dla dzieci, które nie chcą spędzać całego tygodnia na zajęciach lub mają już zaplanowane te dni wakacyjne, organizatorzy przygotowali dodatkowe warsztaty, które odbędą się w lipcu i sierpniu, w każdy wtorek, środę i czwartek w godzinach 17.00 – 19.00 w budynku byłej Straży Miejskiej w Lubaczowie przy ul. Rynek 2/3. Listę zapisów prowadzi Manager (tel. 609 007 299). Koszt pojedynczych zajęć to 40 zł.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie sgacademy.pl.

Materiał partnera

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here