Muzeum Kresów wybrało firmę, która wykona II etap budowy magazynu

0

Muzeum Kresów w Lubaczowie w drodze przetargowej wybrało firmę, która podejmie się realizacji II etapu budowy budynku magazynowego, powstającego w zachodnim boku muzealnego dziedzińca.

Prace pierwszego etapu polegały na budowie ceglanego muru, izolacji ścian i wylaniu stropów. Budynek liczy 24 m długości i 9 m szerokości, a jego forma dostosowana została do spichlerza z pocz. XIX w., w którym mieści się Muzeum Kresów. Realizacja tej części zadania zakończyła się wraz końcem 2018 roku.

W maju został ogłoszony przetarg na „Budowę budynku magazynowo-składowego etap II”. Do Muzeum wpłynęły trzy propozycje firm, które chciały podjąć się tego zadania. Ofertę złożyły Zakład Remontowo-Budowlany Robert Polak, firma Usługi Budowlane, R.P. Zawitkowscy S.C. oraz firma Usługi Budowlane BUD-MONT Tadeusz Bednarczyk. Ta ostatnia zaproponowała najniższą kwotę – 271 564,82 zł, otrzymała maksymalną ilość punktów i to ją wybrano do realizacji zamówienia.

Roboty obejmą budowę ścian poddasza i kominów oraz wykonanie konstrukcji i pokrycia dachowego. Prace powinny zakończyć się do 31 października.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here