CRF to nie tylko muzyka. Działać będą liczne strefy aktywności

0

Ten, kto uczestniczył już w Cieszanów Rock Festiwal doskonale wie, że ta impreza to nie tylko koncerty. Organizatorzy każdego roku oferują także wiele różnych wydarzeń towarzyszących i stref tematycznych. Co na nas czeka 15-17 sierpnia?

Fot. MFK, arch.

Przygotowanych będzie aż osiem stref tematycznych. W jednej z nich – Strefie Monster Energy – odbędą się spektakularne pokazy motocyklowych kaskaderów. Z kolei w Strefie Barberhood specjaliści wykonają strzyżenie i zadbają o rockową stylizację uczestników. Dostępna będzie również Strefa Eko Leżajsk, gdzie będzie można wymieniać kubeczki na gadżety. Nieco rozrywki czekać będzie w Strefie City NGO, gdzie będzie można zagrać w gry, wziąć udział w warsztatach i rozmowach, obejrzeć projekcje filmowe oraz wystawy. Formę odpoczynku zaproponuje także Strefa Relaxu, bo otwarte będzie Kąpielisko CRF. Nocą pokaz ognia obejrzeć będzie można w Nocnej Strefie Fireshow. Natomiast dla osób, które kochają muzykować otwarta będzie Strefa Śpiewnik CRF.

Organizatorzy w tym roku nie zapomnieli o najmłodszych uczestnikach. Dla nich specjalnie przygotowują Strefę Dziecięcą „Małe Cieszanuje”.

Szczegóły oferty poszczególnych stref oraz harmonogram ich działania poznamy z pewnością przed festiwalem.

Cieszanów Rock Festiwal

Ludzie, muzyka, klimat

15-17 sierpnia 2019, Kąpielisko Wędrowiec, Cieszanów

Bilety do kupienia pod tym linkiem: www.cieszanowrockfestiwal.pl

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here