Wędliny Bogusława Szymańskiego od środy w lubaczowskim DOMUSie

0

Od środy (19.06) wędliny wyrabiane w masarni Bogusława Szymańskiego z Nowego Sioła (gm. Cieszanów) dostępne będę w lubaczowskim DOMUSie. Dodatkowo, w tym dniu dostępne będzie stoisko z degustacją. Od godz. 9:00 będzie można spróbować m.in. nowego produktu jakim jest schab pieczony.

O masarni Bogusława Szymańskiego i popularności jego wyrobów pisaliśmy już wiele razy. Informowaliśmy także o zdobytych nagrodach, bo produkty z Nowego Sioła wyróżniające się wysoką jakością i doskonałym smakiem podbiły serca jurorów wielu konkursów kulinarnych. Wędliny docenione zostały za użycie wysokogatunkowego mięsa i naturalnych przypraw. Podkreślano także doświadczenie firmy w branży masarskiej oraz akcentowano, że wyroby od Bogusława Szymańskiego przechowywane w odpowiedniej temperaturze przez długi czas pozostają świeże.

Produkcja wędlin na podstawie tradycyjnych receptur przypadła do gustu nie tylko mieszkańcom naszego powiatu, ale również Podkarpacia i Lubelszczyzny. Oferta firmy dostępna jest m.in. w Rzeszowie. Natomiast od środy w Lubaczowie swojskie produkty firmy będzie można kupić wyłącznie w markecie spożywczym DOMUS (ul. Kazimierza Wielkiego 2). Tego dnia w sklepie będzie można ponadto smakować wyrobów, bo od godz. 9:00 prowadzona będzie degustacja.

– Nasze degustacje to idealny moment, by bliżej poznać swoich Klientów. Doceniamy szczerość i spontaniczne reakcje na smaki naszych wyrobów. – zachęca do udziału w degustacji Bogusław Szymański.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here