Piłka nożna: podsumowanie przedostatniej kolejki sezonu 2018/2019

0

W miniony weekend (15-16.06.) rozegrane zostały mecze przedostatniej już kolejki tego sezonu jarosławskiej klasy okręgowej, oraz lubaczowskiej A i B klasy. Przedstawiamy wyniki meczów i tabele.

Ze zmiennym szczęściem grały w jarosławskiej klasie okręgowej zespoły z naszego regionu. Gwiazda Wielkie Oczy wygrała u siebie z LKS Skołoszów 1:0. Drużyna z Lubaczowa natomiast niestety przegrała spotkanie wyjazdowe w Pruchniku 1:3.

Tabela po 29 kolejkach prezentuje się następująco:

laczynaspilka.pl

W 25. kolejce lubaczowskiej A klasy padły dwa wysokie zwycięstwa. Roztocze Narol pokonał drużynę ze Starego Dzikowa 7:0, przy czym mecz został przerwany w 35. minucie, kiedy to drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry. Uznano wynik z boiska. Start Lisie Jamy natomiast wygrał z Futorami 6:0.

Przedstawiamy wszystkie wyniki i aktualną tabelę:

Graniczni Krowica – Leśnik Płazów 6:3 (mecz rozegrany 20 kwietnia)
Zryw Młodów – Czerwoni Cewków 0:1 (mecz rozegrany 12 czerwca)
Zdrój Horyniec – Rolnik Wólka Krowicka 2:3
Roztocze Narol – Victoria Stary Dzików 7:0
Czarni Oleszyce – Unia Łukawiec 4:2
Start Lisie Jamy – Błękitni Futory 6:0
Huragan Basznia Dolna – Juwenia Cieszanów 1:2

W 17. kolejce lubaczowskiej B klasy najwyższe zwycięstwo odniósł Orkan Zapałów, który wygrał z Dębem Cetula 6:1. Natomiast drużyna z Rudy Różanieckiej wygrała walkowerem.

LKS Mołodycz – Ursus Dachnów 3:5
Zalew Stary Lubliniec – Piast Antoniki 3:0
Walter Opaka – Błękitni Zalesie 3:1
Orkan Zapałów – Dąb Cetula 6:1
Roztocze Ruda Różaniecka – LKS Zabiała-Stare Sioło 3:0