Dni otwarte w Naturhouse Lubaczów

0

W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Lubaczowie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu. Placówka zaprasza w przyszłym tygodniu na Dni Otwarte.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Centrum Dietetyczne w Lubaczowie należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających.

Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Wioletta Żuber, dietetyk z Centrum Naturhouse w Lubaczowie.

Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo – dodaje dietetyk Naturhouse.

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację.

Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Lubaczowie pod adresem Rynek 19

Punkt czynny jest w godzinach:
Poniedziałek – wtorek: 11 – 19
Środa – czwartek: 9 – 17
Piątek: 8 – 16.

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 784 745 435.

Zapraszamy na dni otwarte 24.06.2019 – 25.06.2019  w godzinach od 11 do 19.

Dla osób, które skorzystają z bezpłatnej konsultacji rozlosujemy atrakcyjne nagrody!

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here