1 komentarz

 1. Podczas tegorocznych Dni Lubaczowa Burmistrz Miasta zafundował nam występ rapera Guziora, który prezentuje wysoki poziom artystyczny na swoich koncertach, cyt. (fragmenty tekstów):
  1)Mówiła mi mała „Mati”, mówiła „Jak czujesz to napisz” Mówiła mi „Nie pij i pierdol te dragi, inaczej zarobisz, Mateusz, potrafisz” Ciągle ktoś pyta, jak tam kapie ciapa i już mnie to wkurwia Za długo świat już mnie wpierdala w ratach Jebać tę pazerność, nie martwić karierką ( „Wifi”).
  2) Już wiem co będzie, tą chujnię odpędzę i trupem równo se pościelę Zakładam kaptur, może ją przytrzymam nim kurwa, nie sądzę – mam haj w chuj Na wszystko wokoło sram już jest nieźle, tak jak wcześniej pokazuje fuck’a państwu ( „Mięta”)
  3) Kto kurwa mówi jeszcze „biba”? O tyle dobrze, że nie wydzwaniam kurew z roksy… jebać Wracając… ale mi się, kurwa, kłócą nasze bomby, co tam pierdolisz!? ( „Tatuaże z henny”)

  Wielkie gratulacje dla włodarza miasta za dobór repertuaru. Szkoda tylko, że koncert ten został tak szybko przerwany. Gaże koncertowe oscylują w granicach 30 tyś zł. – https://glamrap.pl/30-tys-zl-za-koncert-sokola-o-s-t-r-a-czy-taco-hemingwaya-ile-zarabiaja-polscy-raperzy/

  Ile miasto zapłaciło za koncert Guziora? Mam nadzieję, że nie będzie to tajemnicą.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here