Przeprowadzka do Anglii z firmą przeprowadzkową – warto czy nie?

0

Nadal bardzo dużo osób decyduje się na przeprowadzki do Anglii. Lepsza płaca, nowe wyzwania i szersze perspektywy zachęcają do zmiany miejsca zamieszkania. Czy w obliczu przeprowadzki warto skorzystać z usług firm, które zajmują się ich kompleksową obsługą?

Zmiana miejsca zamieszkania na inne zawsze jest poważnym wyzwaniem, do którego warto podejść z właściwym przygotowaniem. Nie każdy jednak ma czas na to, aby zajmować się wszystkim, co jest związane z przenosinami. W takiej sytuacji swoje usługi oferują firmy przeprowadzkowe.

Firmy przeprowadzkowe bardzo często obsługują klientów, którzy zamierzają przenieść się do Anglii. To jedna ze stałych tras, która obsługiwana jest nie tylko z Polski do Anglii, ale również w kierunku odwrotnym w przypadku tych osób, które chcą powrócić do ojczyzny.

Dobra firma przeprowadzkowa jest w stanie zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę związaną z relokacją. Oczywiście, za odpowiednią opłatą. Czy w związku z tym warto korzystać z takich właśnie usług?

Jaką obsługę oferują firmy przeprowadzkowe?

Firmy specjalizujące się w obsłudze przeprowadzek są w stanie zapewnić swoim klientom pełne wsparcie w realizacji planów. Mogą również elastycznie dopasować się do ich specjalnych wymagań, aby zmiana miejsca zamieszkania była jeszcze łatwiejsza.

Właśnie dlatego usługi firm przeprowadzkowych są wybierane tak często przez te osoby, którym po prostu zależy na wygodzie. Samodzielna organizacja przeprowadzki może być nie tylko sporym problemem logistycznym, ale również wymaga siły, czasu, rąk do pomocy, a nie każdy dysponuje takimi właśnie zasobami. Wtedy pomoc ekspertów jest najlepszym rozwiązaniem.

Firmy przeprowadzkowe oferują swoim klientom usługi taki jak:

  • pakowanie i zabezpieczanie przedmiotów przeznaczonych do przewiezienia
  • dostarczenie materiałów do pakowania – kartony, papiery, folie, taśmy klejące i inne
  • wynoszenie mienia z lokalu i wnoszenie go do nowego lokalu
  • transport odpowiednim samochodem dostawczym do celu
  • sprzątanie po przeprowadzce
  • utylizacja mienia, które nie jest potrzebne już klientowi
  • magazynowanie mienia na wskazany czas

Wobec tego klienci firmy przeprowadzkowej mogą wybrać dla siebie wszystkie z tych właśnie usług albo mogą skorzystać z tylko z wybranych z nich, na przykład z wynoszenia i wnoszenia mienia oraz z jego przewozu.

Warto także zaznaczyć, że firmy przeprowadzkowe mogą również przetransportować dla swoich klientów mienie ponadgabarytowe, na przykład takie jak meble, sprzęt AGD, RTV, sprzęt sportowy, sejfy, pianina, fortepiany, duże rośliny.

Ile kosztuje przeprowadzka do Anglii?

Koszty związane z usługami przeprowadzkowymi na trasie Polska – Anglia są zróżnicowane, ponieważ wpływa na nie również szereg różnych czynników.

Wśród nich znajdują się między innymi: dystans do pokonania oraz obrana trasa, dodatkowe opłaty związane z przewozem, na przykład za przejazd autostradami, tunelami, liczba pracowników do pomocy, wielkość samochodu dostawczego, zakres wybranych usług przeprowadzkowych, kondygnacje, z których ma być wnoszone i na które ma być wnoszone mienie.

Najlepiej wobec tego skontaktować się z kilkoma firmami przeprowadzkowymi specjalizującymi się w usługach międzynarodowych, aby uzyskać dokładniejsze wyceny. Najczęściej trzeba liczyć się z kosztem od około 1500 do nawet 5000 złotych.

Do skorzystania z usług przeprowadzkowych do Anglii zaprasza firma Jupiter Przeprowadzki, która posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzek krajowych i międzynarodowych dla osób prywatnych i firm. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie pod adresem: https://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-anglia.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here