Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

0

Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 „Kraina uśmiechu” i Miejskiego Przedszkola Nr 3 „Wesoła Trójeczka” wzięły udział w Dniu Otwartym w SP2 im. Obrońców Lubaczowa.

Dzieci powitała obietnica „Jeśli, ktoś tu przyjdzie do nas, żeby nie wiem jaki śmieszny, mały bąk bardzo szybko się przekona, ile znajdzie tu pomocnych rąk!”

Przedszkolaki zostały powitane na sali gimnastycznej, gdzie piosenkami, wierszami i krótkimi scenkami zostały „wprowadzone” w życie szkoły. Na ten dzień zaplanowano mnóstwo atrakcji – było stoisko eksperymentalne przygotowane przez uczniów klas 6 pod okiem p. Anny Strykowskiej, teatrzyk Kamishibai przygotowany przez uczniów klasy 3 pod opieką p. Małgorzaty Pietrzyckiej, zajęcia w bibliotece zorganizowane przez kółko biblioteczne z p. Marią Wach, zabawy integracyjne i ruchowe z drużyną harcerską i zuchową pod kierownictwem p. Katarzyny Kubiszyn. Wszystkie zajęcia dostarczyły mnóstwa radości i dobrej zabawy. Dzieci miały okazję poznać szkołę i spędzić czas ze starszymi kolegami i koleżankami.

Galeria zdjęć z wydarzenia fot. SP2


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here