Potrzebni aktorzy i statyści do filmu promującego Ziemię Lubaczowską

2

Mieszkańcy naszego powiatu mogą spełnić swoje aktorskie marzenie i wystąpić w filmie promującym Ziemię Lubaczowską. Casting ogłosiło Fotoacc Studio Filmowe.

W sumie do obsadzenia jest dziesięć ról. Organizatorzy poszukują osób, które wcielą się w dziadka – mężczyznę w wieku 70+, siwego, postawnego, średniego lub wysokiego wzrostu, babcię – kobietę w wieku 70+, siwą, średniego wzrostu, mamę – kobietę w wieku 55 – 60 lat, tatę – mężczyznę w wieku 55 – 60 lat, przystojnego, wysokiego lub średniego wzrostu, dobrze zbudowanego, chłopca w wieku 8-10 lat, dziewczynkę w wieku 6-8 lat, kobietę w wieku około 30 lat potrafiącą jeździć konno, mężczyznę mającego około 35 lat, przystojnego, wysokiego lub średniego wzrostu, dobrze zbudowanego. Ponadto do obsadzenia są jeszcze dwie role kobiet – mających około 30 lat, ładnych, zadbanych.

Osoby, które chciałyby popracować na planie filmowym z profesjonalistami nie powinny zwlekać i jak najszybciej zgłosić swój udział w produkcji.

– W przypadku niektórych ról może zdecydować kolejność zgłoszeń, więc sugerujemy, aby zgłaszać się jak najszybciej – mówią organizatorzy.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o wysłanie swojej fotografii i krótkiej wiadomości e-mail na adres: studio@fotoacc.pl. W treści należy zawrzeć takie informacje jak: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu, e-mail, informacja, która rola Cię interesuje.

Dni zdjęciowe będą realizowane między 10 a 16 czerwca. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 508 967 369.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here