Horyniec-Zdrój: To był niezapomniany Dzień Dziecka

1

Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju zadbał o liczne atrakcje dla najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka w niedzielę (2.06) milusińscy oddawali się wyśmienitej zabawie na świeżym powietrzu. Organizowany co roku piknik ściągnął dzieci nie tylko z miejscowości, ale z całego powiatu.

Zabawa rozpoczęła się już rano nad zalewem, gdzie Stowarzyszenie Wędkarskie Amur zorganizowało zawody. Ponad 20 drużyn rodzinnie spędziło przedpołudnie wędkując. Nagrody i dyplomy, jak również mały poczęstunek otrzymał każdy uczestnik.

Po południu rozpoczęły się główne obchody w Parku Zdrojowym. Klaun Fred zabawiał publiczność, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju malowali dzieciom twarze, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” piekło kiełbaski i gotowało drobiowe flaczki, a lody rozdawali członkowie Gminnej Komisji Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Nie zabrakło darmowych dmuchańców, a na scenie Amfiteatru prezentowały się zespoły taneczne i wokaliści działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

Zobaczcie także relację filmową.

AH, elubaczow.com, inf. nadesłana


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here