Udany Dzień Dziecka? Tylko w Kresowej Osadzie

4

Najmłodsi już niecierpliwie odliczają dni do ich ulubionego święta. Z kolei dorośli głowią się, co kupić swoim pociechom. W czasie poszukiwania prezentów warto także pomyśleć o zagospodarowaniu czasu swoich pociech. Z pomocą przychodzi Kresowa Osada w Baszni Dolnej, która w sobotę stanie się parkiem rozrywki.

Dzień 1 czerwca jest okazją, by zwrócić szczególną uwagę na najmłodszych. Warto sprawić, by te chwile przyniosły niezapomniane wrażenia. Dzień Dziecka spędzić warto w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej, gdzie dla najmłodszych przygotowane będą dmuchańce, które zagwarantują świetną zabawę, rozkręcona karuzela, kule wodne i eurobungee. Wykonać będzie można sobie zdjęcie z maskotkami, a imprezę dodatkowo rozkręcą animatorzy. 

Start o godz. 13:00!

Materiał partnera.

4 komentarze

  1. Właśnie jestem na tym dniu dziecka w kresowej i co mnie zaskoczyło i zszokowało że rodzice płacą po 5 zł za wejście. A pytając panią kto sprawował będzie opiekę nad dzieckiem bo dziecko można same zostawić to tylko ręce rozłozyla. Ciekawe czy inaczej reagowała by gdyby nieszczęście się jakieś stało.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here