Obiekty handlowe do wynajęcia na targowisku gminnym

0

Gmina Lubaczów oferuje atrakcyjne obiekty handlowe do wynajęcia na rozbudowanym targowisku gminnym w Krowicy Hołodowskiej, położonym przy drodze wojewódzkiej nr 866 Dachnów – Lubaczów – Budomierz – granica państwa (Ukraina), tuż przy przejściu granicznym w Budomierzu (1,3 km).

Targowisko jest w pełni wyposażone z profesjonalnymi budynkami i stoiskami handlowymi. Sprzedający mają możliwość handlu zarówno w wiatach, czy kontenerach handlowych, jak i bezpośrednio na placu targowym – np. ze straganu, samochodu lub przyczepy. Do dyspozycji wynajmujących jest również pomieszczenie przygotowane pod działalność kantoru. 

Preferencyjne stawki najmu dla rolników – 25%.

Targowisko rozpoczęło swą działalność w pod koniec kwietnia br. Jest ono obiektem ogólnodostępnym, otwartym przez cały rok, siedem dni w tygodniu.

Zachęcamy Państwa do korzystania z infrastruktury targowiska i wynajmu przygotowanych powierzchni handlowych. Więcej szczegółów w Urzędzie Gminy Lubaczów – pok. nr 1, e-mail: urzad@lubaczow.com.pl oraz pod numerem telefonu: 16 632 16 84, wew. 11.

Informacja nadesłana.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here