W Banku Spółdzielczym teraz sam wystawisz sobie polisę ubezpieczeniową

0

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie dla swoich klientów wprowadził innowacyjną funkcjonalność – przez Internet sami mogą wystawić sobie polisę ubezpieczeniową. W Polsce tylko trzy banki spółdzielcze oferują taką usługę.

By wykupić polisę ubezpieczeniową nie trzeba się już wybierać do siedziby Bank Spółdzielczego w Lubaczowie.

To udogodnienie możliwe jest dzięki współpracy Banku z Asseco Poland S.A., największą firmą informatyczną w Polsce oraz Towarzystwem Ubezpieczeniowym AXA. Połączenie sił przełożyło się na stworzenie omnikanałowej Platformy CUI.Ubezpieczenia do sprzedaży oraz obsługi ubezpieczeń. Jest to rozwiązanie, które dzięki integracji z systemem bankowym automatyzuje większość procesów, np. wymiany danych, rozliczania składek, rat czy wielu innych usług, które realizowane były ręcznie przez doradców bankowych. Automatyczne uzupełnianie i przekazywanie danych przyspiesza sprzedaż produktów i usprawnia ich późniejszą obsługę. Platforma obniża koszty operacyjne banku i zapewnia klientom łatwy dostęp do oferty.

Informacja o wdrożeniu przez lubaczowski bank Platformy CUI.Ubezpieczenia okazała się newsem medialnym i pojawiła się w branżowej prasie, np. w „Pulsie Biznesu” i wielu serwisach internetowych.  O innowacyjnym wdrożeniu napisał także jeden z najpopularniejszych serisów ekonomicznych money.pl, w którym o współpracy z Asseco i AXA opowiada Paweł Kapel – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Warto dodać, że podczas ostatniego Forum Technologi Bankowości Spółdzielczej, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie znalazł się w gronie laureatów XXIV edycji Krajowego Rankingu: “Wyróżniający się bank spółdzielczy” w kategorii “Nowatorski Bank”.

AH, elubaczow.com