Bardzo bezpiecznie podczas wizyty Prezydenta RP w Lubaczowie

0

Lubaczowscy policjanci wraz z innymi formacjami mundurowymi zabezpieczali czwartkową (23.05) wizytę Prezydenta RP Andrzeja Dudy w naszym mieście. W jej trakcie było bardzo bezpiecznie i nie odnotowano żadnych incydentów.

W miniony czwartek (23.05) Prezydent RP Andrzej Duda po raz pierwszy przyjechał do Lubaczowa, aby spotkać się z samorządowcami i mieszkańcami. O bezpieczeństwo Prezydenta i uczestników spotkania zadbali m.in. lubaczowscy policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczali trasy przejazdu prezydenckiej kolumny i dbali by nie dochodziło do żadnych niebezpiecznych incydentów.
 
Policjanci ściśle współpracowali w tym zakresie z Służbą Ochrony Państwa. Jeszcze przed wizytą głowy państwa, szczegółowo zaplanowano jej przebieg i rozdzielono zadania. Policjanci prewencji, ruchu drogowego, pirotechnicy, funkcjonariusze służby kryminalnej zadbali o bezpieczeństwo uczestników spotkania.

– W trakcie odbywającej się prezydenckiej wizyty w Lubaczowie nie odnotowano incydentów, było bezpiecznie – podsumowują lubaczowscy policjanci.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here