Trwa wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Lubaczowie. O godz. 17:00 na lubaczowskim Rynku rozpoczęło się spotkanie z mieszkańcami.

[Fotorelacja z wizyty]

Przypominamy, że w okolicy centrum miasta mogą występować spore ograniczenia i utrudnienia w ruchu.

W związku z wizytą prezydenta dziś od godz. 13:00 do 20:00 ustanowiono nad Lubaczowem strefę EA07, w której nie można wykonywać operacji lotniczych (nawet dronami) do wysokości 4000 stóp.

Informujemy, że dniu dzisiejszym Urząd Miejski w Lubaczowie będzie czynny do godz. 12:30, Kasa urzędu czynna będzie do godz. 12:00

23 komentarze

 1. Ładna manipulacja zdjęciami, widać że redakcja elubaczow próbuje robić co może. Ten kto był, widział ile było osób podczas wystąpienia Prezydenta. Wstawianie zdjęć pustego placu i zdjęć osób zgromadzonych dużo wcześniej przed wystąpieniem, zasługuje bez wątpienia na nagrodę „relacji roku”. Na konkurencyjnym serwisie można dokładnie obejrzeć ile zgromadziło się osób

  • Nie wiem po jak głębokim dnie intelektualnym trzeba się poruszać, aby nie zauważyć, że te zdjęcia zostały wykonane o innych porach dnia. To brak wiedzy z geografii czy narracja narzucona przez jedyną słuszną partię? 😉

   • Szanowna Redakcjo, piszecie że należy rozróżnić artykuł stanowiący zapowiedź od fotorelacji. Nie rozumiem w takim razie co miało na celu wrzucenie zdjęć pustego placu i garstki pierwszych osób, a następnie wstawienie na koniec artykułu zdjęcia przemawiającego Prezydenta. To tak jakby wstawić zdjęcie powoli zapełniającego się stadionu narodowego, a na koniec artykułu wrzucić zdjęcie piłkarzy grających końcowe minuty meczu. Jeśli nie dostrzegacie tego, to tylko świadczy to o waszym poziomie.

    • News został opublikowany jeszcze przed południem, gdy trwały przygotowania do wizyty Prezydenta. Dodawaliśmy zdjęcia na bieżąco, co kilkadziesiąt minut. W czasie spotkania PAD z mieszkańcami powiatu do artykułu dodaliśmy relację na żywo i kilka zdjęć, które zostały zrobione smartfonem i przesłane do naszego biura. Dopiero wieczorem nasi fotografowie zajęli się obrobieniem swoich materiałów, które dziś rano dodaliśmy na nasz portal. W swoich działaniach nie dostrzegamy żadnej niepoprawności, gdyż w obsługę medialną tego wydarzenia zaangażowaliśmy 5 osób i robiliśmy wszystko, aby rzetelnie przekazywać naszym Czytelnikom to, co dzieje się na Lubaczowskim Rynku.

 2. Super, żałuję że nie byłem pan prezydent wreszcie się trafił dobry . Nie to co wcześniej zagranicę wysłał młodych na zmywak . Mam nadzieję że będziecie kontynuował dalej swoją politykę. I będzie realizował to co mówi pozdrawiam pana prezydenta

 3. JESZCZE TAK NIE DAWNO GDY PIS BYŁ W OPOZYCJI OBECNY STAROSTA ZENON SWATEK GŁOSIŁ WSZAK I WOBEC ŻE MUSI SIĘ WSTYDZIĆ I ŚWIECIĆ OCZAMI TYM CO PIEPRZY KACZOR A BYCIE W PIS JEST OBCIACHEM CZY DZIŚ SIĘ WSTYDZIŁ I SWIEĆIŁ OCZAMI TYM CO MÓWIŁ PAN PREZYDENT ANDRZEJ DUDA OBCIACHEM I WSTYDEM BYŁO JEGO DZISIEJSZE PRZEMÓWIENIE

 4. Pan Prezydent Andrzej Duda, i m.in. Pan Poseł Bogdan Rzońca, dużo dobrego zrobili dla osób niepełnosprawnych. Prezydent nie tylko wspierał ale i natychmiast podpisywał wszelkie akty prawne niosące pomoc ON, natomiast poseł Rzońca był, jest i chce być inicjatorem działań na rzecz ułatwienia takim osobom dostępu do pracy i wielu działań pro-społecznych na rzecz tego środowiska.

  Niestety działania te są dyskontowane i wyśmiewane przez osoby niepełnosprawne – vide dzisiejsza demonstracja ON w Warszawie. Niby miało być pięknie: bez nienawiści i rzeczowo z konkretnymi postulatami, wnioskami i projektami.

  A okazało się, że dla protestujących Prezydent i Rząd to kłamcy bez honoru, bez zrozumienia i z zerową życzliwością dla ON, zaś PLUCIEM NIEPEŁNOSPRAWNYM W TWARZ SĄ WSZYSTKIE PROGRAMY I DZIAŁANIA WDROŻONE W OSTATNICH 4-LATACH PRZEZ TEN RZĄD, w tym m.in.: programy „Za życiem” i „Dostępność plus” oraz ustawy o waloryzacji rent, płacy minimalnej, wsparcia ZAZ i WTZ, o zatrudnieniu wspomaganym, o opiece wytchnieniowej, o pierwszeństwie do leczenia, o nielimitowanej rehabilitacji, o podatkowej uldze samochodowej czy zapowiedziane od lipca o bezpłatnym pobycie opiekuna ON przy niej w szpitalu, i od września o 500 zł dodatku do renty.

  Czyż, po takich ocenach, ww. – kosztowne dla budżetu programy i działania, będą miały uzasadnienie dla ich kontynuacji przez kolejne ekipy rządowe SKORO NIEPEŁNOSPRAWNI UWAŻAJĄ JE ZA OSZUSTWO, WYDMUSZKI I PLUCIE W TWARZ???!!! ….

  Obawiam się, że NIE. Że ich oceny wykrzyczane dzisiaj będą argumentem dla polityków by wycofać wdrożone ostatnio działania. Że podzielą one los m.in. losu programu samochodowego ‘Sprawny dojazd” i wsparcia zakupu wózków elektrycznych, a także zamrożonych rent, zasiłków i wsparć zatrudniania, ograniczonych środków na likwidację barier architektonicznych i na turnusy rehabilitacyjne oraz wielu innych zaniechanych dobrych ustaw i działań. ŚRODOWISKO NIEPEŁNOSPRAWNYCH SAME SIĘ O TO PROSI !!!

  Ufać należy, że takie oceny formułują jedynie ON w stolicy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here