Motoserce w sobotę w Horyńcu-Zdroju

0

Dobrze wszystkim znana impreza promująca akcję krwiodawstwa – Motoserce w tym roku odbędzie się w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju. Częścią siebie z potrzebującymi będzie można podzielić się, świetnie się przy tym bawiąc, w sobotę, 25 maja.

Fot. Tomasz Mielnik, arch.

Dotychczas impreza organizowana była w Lubaczowie, gdzie motocykliści zachęcali mieszkańców do oddawania krwi dla potrzebujących. Udawało im się to skutecznie, bo każda edycja cieszyła się rekordową popularnością, a osoby, które chciały oddać krew musiały „odstać swoje” w kolejce. W tym roku miłośnicy jednośladów do podzielenia się najcenniejszym darem namawiać będą w Horyńcu-Zdroju.

Rejestracja dawców odbywać się będzie w godzinach 10:00 – 15:00. Dla każdego, kto odda krew przygotowano okolicznościową koszulkę i „blachę”. Obok poboru krwi organizatorzy przewidzieli wiele niespodzianek. Ruszą konkursy dla motocyklistów, wystawiony zostanie spektakl „Wirtualna Śmierć” w wykonaniu grupy teatralnej „Bez Nazwy”, a zabawę rozkręcać będą zespoły muzyczne 32 BAND i Biegun Zachodni. Dla dzieci również przygotowanych będzie szereg atrakcji. Ponadto serwowane będą kiełbaski z rożna, grochówka wojskowa i wiele innych pysznych dań.

Podczas imprezy będziemy zbierać fundusze na turnus rehabilitacyjny dla Mateusza Lorenca z Horyńca-Zdroju. Mamy też kilka ciekawych przedmiotów na licytację. Zapowiada się piknik pełen wrażeń!

– zachęca do uczestnictwa Prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.

Szczegóły na plakacie.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here