W Oleszycach zagości ks. Witek Bednarz

0

Nietuzinkowy człowiek, rozmodlony ksiądz, niestrudzony rowerzysta – ks. Witek Bednarz zagości w Oleszycach. Spotkanie z kapelanem odbędzie się 10 maja o godz. 11:30 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Oleszycach.

fot. rowerowedobro.pl

Zaczęło się od Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Z gościa, który bał się swojego cienia zapragnąłem stać się człowiekiem, który nie pozbywając się strachu, podejmuje wyzwania.

– pisze o sobie ks. Witek Bednarz. Kapelan w hrubieszowskim Zakładzie Karnym udziela się w Szlachetnej Paczce i pomaga potrzebującym. Jego pasją jest jazda na rowerze. Odbył kilka niesamowitych wypraw, prawie wszystkie z nich pokonał samotnie. W 2015 r. ruszył na Nordkapp (najdalej na północ wysunięty punkt Europy). W 31 dni pokonał prawie 5 tys. km. Dotarł aż do Trondheim. Rok później ruszył w podróż do Norwegii.

O tym jak wsiąść na rower i pojechać nawet na koniec świata, a po drodze nazbierać dobra i miłości bliźniego ks. Witek Bednarz opowiadać będzie w piątek (10.05) w sali widowiskowej MGOK w Oleszycach. W czasie spotkania będzie można kupić książkę – relację z podróży księdza na Gibraltar w cenie 30 zł.

Na spotkanie z kapelanem zapraszają MGOK i MGBP w Oleszycach.

AH. elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here