W Lubaczowie startuje Spice Gears Academy – robotyka LEGO dla dzieci

1

Mistrzowie Świata i pierwsza zawodowa drużyna robotyczna FIRST w Polsce otwiera swoje akademie dla dzieci od 5. do 14. roku życia. W naszym regionie pierwszym miastem będzie Lubaczów, a następnie Jarosław.

Spice Gears to pierwsza w Polsce drużyna FIRST Robotics Competition stworzona w 2015 roku w Kraśniku. Młodzi ludzie, których połączyły szerokie zainteresowania mechaniką, elektroniką, informatyką, programowaniem oraz robotyką. Zaangażowanie i ambicja, z jaką podchodzą do zadań, sprawiają, że są pionierami młodzieżowej robotyki w Europie Środkowo-Wchodniej. Drużyna ta wielokrotnie udowodniła, że potrafi wygrywać z najlepszymi zespołami z całego świata. Od teraz Twoje dziecko może stać się jej częścią.

Robotyka to przyszłość dla Twojego dziecka, a naszą misją jest przekazanie idei STEAM łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Tylko spójne połączenie tych dziedzin pozwala dzieciom i młodzieży znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach i wyzwalać efekt wyjątkowej synergii.
Nasi absolwenci już czerpią z tego korzyści współpracując m.in. z największą firmą informatyczną w Polsce Asseco, a na świecie pierwsi absolwenci programu FIRST pracują dla takich gigantów jak Google czy NASA. Nasi absolwenci tworzą również koła naukowe w najlepszych uczelniach w całej Polsce. Zacznij od LEGO i dobrej zabawy!

Oferujemy kompletny system nauki oparty na czterech poziomach rozwoju. Poprzez udział w zawodach stymulujemy ciągły rozwój umiejętności pożądanych w największych międzynarodowych firmach. Nauka w duchu STEAM przynosi zaskakująco dobre efekty, takie jak: łatwe rozwiązanie problemów, przygotowanie do życia dorosłego, prowadzenie firmy czy budowanie silnej pozycji w zespole. Rozwijane są również takie umiejętności, jak pewność siebie, otwartość na opinie innych, negocjowanie, zarządzanie czasem, cierpliwość, kreatywność oraz dobra pamięć.

W przyszłości dokąd zmierzamy?

Zgłoś się już dzisiaj na pierwsze bezpłatne zajęcia!

Liczba miejsc ze względu na jakość mocno ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Spice Gears Academy Lubaczów
tel. 609 007 299
email: podkarpackie@sgacademy.pl

Więcej na stronie sgacademy.pl/Lubaczow oraz na facebook.com/sgapodkarpackie.

Materiał partnera

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here