Udana Taneczna Majówka Charytatywna w Horyńcu-Zdroju [ZDJĘCIA]

0

Ponad 5 tys. zł zebrali organizatorzy Tanecznej Majówki Charytatywnej, która odbyła się 3 maja w Horyńcu-Zdroju. Pieniądze przekazane zostaną na leczenie Łukasza Czarnego, który w wyniku wypadku samochodowego doznał licznych urazów kręgosłupa.

Tego dnia na scenie wystąpili: Discoboys, Miglanc, Pozytywni Albo Wcale, Menelaos oraz Coco Jumbo. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Brusna i z gminy Horyniec-Zdrój przygotowały pyszne pierogi, bigos i słodkie ciasta. Nie zabrakło strefy dla dzieci. Ponadto odbyła się licytacja i zbiórka pieniędzy do puszek, bo tę pełną atrakcji imprezę zadedykowano mieszkańcowi Horyńca-Zdroju – Łukaszowi Czarnemu, który po wypadku jest sparaliżowany od pasa w dół i wymaga stałej rehabilitacji. W sumie podczas majówkowej imprezy zebrano 5649,79 zł.  

W pomoc chłopakowi włączyli się także sponsorzy i darczyńcy: Firma Usługi Remontowo-Budowlane Stanisław Kłos, Iwona Haliniak – Kwiaciarnia Kredens, Bar Smakosz – Alicja Wappa, Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS Horyniec-Zdrój, Ośrodek Wczasowy Chutor Gorajec, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, Tomasz Róg, Sklep odzieżowy Modna Szafa z Horyńca-Zdroju, Teresa Pamuła, Fryderyk Zaborniak Gospodarstwo Agroturystyczne – Kowalówka, Maria Lechowicz, Krystian Zaborniak właściciel Rajdowej Ściany, Drapacz Jaj – Leszek Kłysewicz i Grzegorz Ciećka.-Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wrzucali pieniądze do puszek i licytowali przekazane nam przedmioty! To dzięki Wam udało się nam zebrać kwotę 5649,79zł ! W poniedziałek wpłacamy pieniądze na konto naszego Stowarzyszenia i będziemy mogli pokryć z nich koszty rehabilitacji Łukasza. Dziękujemy! – w imieniu organizatorów wyraża wdzięczność Krystian Kłysewicz.

Organizatorami koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju, Gmina Horyniec-Zdrój oraz Stowarzyszenie Przystanek Horyniec.

Galeria zdjęć, fot. Krystian Kłysiewicz.

AH elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here