Leśnicy z Oleszyc na podium siatkarskiego turnieju w Leżajsku

0

Reprezentacja Nadleśnictwa Oleszyce zajęła trzecie miejsce w XVII Turnieju Piłki Siatkowej leśników z Podkarpacia, który rozegrano w minioną sobotę (27.04) w Leżajsku.

Fot. facebook.com/NadlesnictwoOleszyce/

W Hali Sportowej w Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku odbył się XVII Turnieju Piłki Siatkowej Puchar Przewodniczącego Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników, Leśnictwa i Drzewnictwa w Krośnie. Zawody, do których leśnicy przygotowują się przez kilka miesięcy, są dla nich nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także to integracji. W tym roku leśnicy z Oleszyc po raz kolejny udowodnili, że należą do czołówki siatkarskich ekip w regionie. Reprezentacja Nadleśnictwa Oleszyce najpierw wygrała swoją grupę, w ćwierćfinale pewnie pokonali kolegów z Sieniawy, by w półfinale ulec broniącej mistrzowskiego tytułu reprezentacji z Nadleśnictwa Kolbuszowa. W meczu o brązowy medal leśnicy z Oleszyc zmierzyli się z Nadleśnictwem Tuszyma i wygrali 2:0.

Do drużyny z Oleszyc trafiła także nagroda dla najlepiej atakującego zawodnika, która otrzymał Marcin Maksymowicz. Zespół z Oleszyc otrzymał ponadto wyróżnienie za grę fair-play.

Nagrody oraz okazały puchar wręczała m.in. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Grażyna Zagrobelna.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here