Udana Wiosenna Giełda Ogrodnicza w Kresowej Osadzie [FOTORELACJA]

1

Mimo zmiennej pogody, Wiosenna Giełda Ogrodnicza w Kresowej Osadzie cieszyła się sporym zainteresowaniem. W niedzielę (28.04) w wydarzeniu uczestniczyło wielu miłośników roślin i nie tylko.

Odwiedzający z zaciekawieniem odwiedzali stoiska wystawców prezentujących drzewa owocowe, krzewy ozdobne, kwiaty, cebulki, byliny rabatowe, nasiona warzyw czy galanterię ogrodową. Swoich zwolenników znaleźli również producenci lokalnych produktów: miodów i wyrobów na ich bazie, serów firmy Leda-Ser Leszka Jakimowicza z Wólki Krowickiej, wędlin z Gospodarstwa Agroturystycznego Bożeny i Leszka Załuskich z Załuża, ryb Gospodarstwa Rybackiego „Smolin Fish” z Rudy Różanieckiej czy win z Winnicy Rodziny Steckich z Jarosławia. Wśród wystawców znaleźć można było stoisko promocyjne Zespołu Szkół w Oleszycach i stoiska ze specjałami Kół Gospodyń Wiejskich.

Organizatorzy nie zapomnieli przygotować dodatkowych atrakcji. Odbyła się loteria fantowej, której uczestnicy wygrali drobne narzędzia ogrodnicze, krzewy i kwiaty. Ponadto florystka z Podkarpackiego Ośrodka Rolniczego w Boguchwale przedstawiła pokaz układania kwiatów, pt. „Kompozycje kwiatowe w kolorach wiosny”.

Galeria zdjęć, fot. Mariusz Pajączkowski.

AH, mp, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here