Ostatni dzwonek, by złożyć prace do konkursu Przystanek Horyniec 2019

0

Do 3 maja można składać prace do konkursu literackiego oraz plastyczno-fotograficznego „Przystanek Horyniec 2019”. Najlepsze prace zostaną wyłonione przez jury z Wielkiej Brytanii, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe.

Rywalizacja skierowana jest do dzieci z gminy Horyniec-Zdrój oraz dorosłych z powiatu lubaczowskiego. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dla starszych osób – nagrody pieniężne w wysokości 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca, 300 zł – za drugie i 200 zł – za trzecie. Spostrzegawczy z pewnością zauważą, że przed niezwykle utalentowanymi osobami stoi szansa na wygranie aż 1000 zł. Wystarczy znokautować rywali w obu kategoriach.

– Czasu jest niewiele, dlatego też nie zwlekajcie – chwytajcie za długopisy, ołówki, farby, aparaty fotograficzne i przysyłajcie do nas swoje prace. – zachęca do udziału Krystian Kłysewicz ze Stowarzyszenia Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec.

Regulamin oraz formularz do przesyłania prac znajdują się na stronie www.lokomotywa.co.uk.

Konkurs organizowany jest przez inicjatywę Lokomotywa Stacja Northampton z Wielkiej Brytanii oraz Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec. Patronami konkursu są Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, Wójt Gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis oraz Starosta Powiatu Lubaczowskiego Zenon Swatek.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here