Majówka pociągiem. Więcej połączeń na Roztocze

0

Tradycją stały się majówkowe połączenia z Rzeszowa do Zamościa. W tym roku oferta pociągów sezonowych się powiększa. POLREGIO uruchamia nowe połączenie z Jarosławia do Lublina. Wszystkie pociągi pojadą linią kolejową nr 101 przez powiat lubaczowski. Pasażerowie będą mogli skorzystać z nielimitowanych przejazdów pociągami REGIO przez prawie 6 dni już od 39 zł. 

fot. Przewozy Regionalne.

W długi majowy weekend, na wielu atrakcyjnych trasach w Polsce, startują sezonowe połączenia POLREGIO. Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie zostaje uruchomione nowe połączenie z Jarosławia do Lublina oraz połączenia z lat poprzednich Rzeszów – Zamość. Godziny odjazdów można wyszukać na stronie www.bilety.polregio.pl.

POLREGIO zaoferuje dwa typy biletów turystycznych: „Mini bilet turystyczny” w cenie 39,00 zł, który jest honorowany w pociągach REGIO. Dostępny jest również „Bilet turystyczny” w cenie 45,00 zł, który – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Oba bilety będą ważne od godziny 18:00 30 kwietnia do godziny 6:00 6 maja.

bm, elubaczow.com, roztoczewita.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here