Jazz nad Odrą to jeden z najważniejszych powodów, abyś wiosną wybrał się do Wrocławia! Miasto serdecznie zaprasza na pięćdziesiątą piątą edycję festiwalu, najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu jazzowego w Polsce, który od zawsze ma wpisany w swoje DNA gen młodości. Gdzie kupić bilety?

Gdzie kupić bilety, jak dotrzeć na koncerty?

Jak dowiedzieć się można z bloga Hotelu Europejskiego (https://europejskiwroclaw.pl/blog/jazz-nad-odra/), bilety na wydarzenia związane z festiwalem Jazz nad Odrą możesz kupić stacjonarnie w biurze Impartu przy ul. Mazowieckiej 17 lub w „Barbarze” przy ul. Świdnickiej 8B, a przez Internet na oficjalnej stronie festiwalu. Są one także dostępne na portalach StrefaKultury oraz Eventim. Stacjonarnie można również dokonać zakupu biletów na pojedyncze koncerty w salonach sieci Empik i Media Markt w całej Polsce. Przelewu za zarezerwowany bilet należy dokonać dopiero po wcześniejszym ustaleniu z kasą biletową na numer konta podany na oficjalnej stronie festiwalu. Wszelkie informacje pod nr tel. 71-341-94-32.

Ceny biletów na poszczególne wydarzenia wahają się w zależności od wybranego koncertu oraz od miejsc, które cię interesują. Wszystkie koncerty w Sali Kameralnej kosztują 30 złotych, natomiast Sala Teatralna oznacza wydatek od 90 zł do 120 zł. Organizatorzy proponują także bilety VIP na poszczególne koncerty – ich ceny wahają się od 250 do 300 złotych. Bilet VIP zapewnia najlepsze miejsca pod względem akustyki w danej sali, dostęp do strefy VIP na godzinę przed rozpoczęciem koncertów, w trakcie przerw oraz na godzinę po zakończeniu koncertu w Sali Teatralnej, a także catering z profesjonalną obsługą oraz bezpłatnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi. Osoby zainteresowane większą liczbą koncertów odbywających się w ramach festiwalu mogą z skorzystać z możliwości zakupu karnetu na wszystkie wydarzenia. Karnet można kupić na oficjalnej stronie internetowej festiwalu.

Wstęp na niektóre z koncertów – w tym koncerty finalistów i laureata Konkursu na Indywidualność Jazzową oraz koncerty plenerowe, odbywające się na Placu Społecznym – jest bezpłatny. Jeżeli zdecydujesz się na nocleg w Hotelu Europejskim, wybierzesz się tam nawet pieszo – budynek hotelu od Placu Społecznego będzie dzielić zaledwie dwadzieścia pięć minut spokojnego spaceru przez malownicze centrum Wrocławia, podczas którego przejdziesz przez Rynek i okolice Panoramy Racławickiej. Z łatwością dotrzesz stąd również na koncerty odbywające się w zlokalizowanych przy ul. Mazowieckiej 17 salach Impartu – Teatralnej i Kameralnej.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here