Wiosenna Giełda Ogrodnicza już w niedzielę w Kresowej Osadzie

0

Wzorem ubiegłych lat Gmina Lubaczów organizuje Wiosenną Giełdę Ogrodniczą, która odbędzie się już w niedzielę (28.04) w Kresowej Osadzie. Wydarzenie cieszy się sporym zainteresowaniem, bowiem jest doskonałą okazją do kupna kwiatów, krzewów i sadzonek. W końcu nic tak nie zdobi ogrodu, tarasu czy balkonu jak kolorowe rośliny.

Chcąc odpocząć i miło spędzić czas na tarasie, balkonie czy w ogrodzie należy go najpierw odpowiednio zaaranżować. Nie wystarczą tylko wygodne krzesła i stolik. Odpowiedni klimat zapewnią kwiaty, krzewy i drzewka. Jakie wybrać rośliny, by ładnie kwitły przez cały sezon? Odpowiedź na to pytanie uzyskamy podczas tegorocznej Wiosennej Giełdy Ogrodniczej w Baszni Dolnej. W niedzielę na placu Kresowej Osady wystawcy podpowiedzą, jakie powinniśmy dobrać rośliny do naszego podwórka. Warto wykorzystać obecność doświadczonych ogrodników i skorzystać z ich porad. Ponadto o godz. 15:00 florystka z Podkarpackiego Ośrodka Rolniczego w Boguchwale przedstawi pokaz układania kwiatów, pt. „Kompozycje kwiatowe w kolorach wiosny”.

Giełda to również doskonała okazja, by bezpośrednio od producentów kupić po atrakcyjnych cenach m.in. drzewa owocowe, krzewy ozdobne, kwiaty, cebulki, byliny rabatowe, nasiona warzyw, galanterię ogrodową czy wiklinową. Nie zabraknie także zabawy. Organizatorzy przygotowali loterię fantową, w której będzie można wygrać drobne narzędzia ogrodnicze, krzewy i kwiaty. Z kolei dla dzieci przygotowali wiele atrakcji – przejażdżki dorożką i kucykami, dostępny będzie dmuchany zamek.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here