Listy zgłoszeniowe Przeglądu Pieśni Maryjnej otwarte

0

Ruszyły zgłoszenia do Przeglądu Pieśni Maryjnej. Konkursowi – jak co roku, przyświecać będzie hasło „Z pieśnią na ustach do serca Matki”.

Fot. Archiwum

Przegląd kierowany jest do młodzieżowych i dziecięcych chórów, zespołów wokalno-muzycznych, solistów, uczniów reprezentujących szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne. W konkursie mogą wziąć udział także osoby dorosłe, przedstawiciele parafii i ośrodków kultury.

Zgłaszając swój udział należy wypełnić kartę zgłoszenia, którą pobrać można ze strony internetowej Urzędu Gminy Wielkie Oczy.
Dokument należy przesłać organizatorom (Sanktuarium Matki Boskiej Łukawieckiej, Łukawiec 164, 37-626 Łukawiec, e-mail: ck@wielkieoczy.info.pl albo j-sokolowski@wp.pl). Kartę można również dostarczyć osobiście do kancelarii parafialnej w Łukawcu lub Centrum Kultury w Wielkich Oczach (ul. Leśna 2, Wielkie Oczy).

Do uczestnictwa w Przeglądzie zachęcają Proboszcz parafii pw. Objawienia Pańskiego w Łukawcu, Wójt Gminy Wielkie Oczy, Dyrektor Centrum Kultury w Wielkich Oczach i Dyrektor PSP w Łukawcu.

Przegląd odbędzie się 5 maja na placu przy kościele pw. NMP Królowej Polski w Łukawcu.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here