Potrącenie dziecka w Cieszanowie i kolizja w Lubaczowie. Policja apeluje o ostrożność

0

W czwartek (18.04) w Cieszanowie 5-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Dziś rano na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Krasińskiego w Lubaczowie doszło do kolizji motoroweru z samochodem osobowym. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę w okresie świątecznym.

fot. KPP Lubaczów

Wczoraj (18.04) w miejscowości Cieszanów przed godz. 15, doszło do potrącenia 5-letniego dziecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że chłopczyk, bawiąc się samolocikiem, wybiegł z posesji wprost pod nadjeżdżający samochód marki Fiat. Chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca fiata był trzeźwy. Funkcjonariusze na miejscu wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków, co pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności zdarzenia.

Natomiast dzisiaj (19.04) po godz. 9 w Lubaczowie na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Krasińskiego, kierująca samochodem marki Hyundai nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. Motorowerzysta uderzył dodatkowo w stojący na skrzyżowaniu samochód marki Audi. Kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze, po wykonanych na miejscu wypadku czynnościach, ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Okres przedświąteczny to czas szczególnego zabiegania i przygotowań. Zadbajmy o nasze bezpieczeństwo, a także bezpieczeństwo naszych bliskich i bądźmy ostrożni na drogach. Zwracajmy uwagę na nasze dzieci i bądźmy bardziej uważni podczas jazdy po drogach – apelują policjanci.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here