W Starym Lublińcu rozegrano wędkarskie zawody drużynowe o „Puchar Deszczowni”

1

W miniony weekend na zalewie wodnym w Starym Lublińcu zorganizowano I Otwarte Zawody Gruntowe Teamów o „Puchar Deszczowni”. Zwycięska para złowiła w sumie ponad 17 kg ryb.

Fot. MK Hutnik w Lubaczowie

W zawodach wzięło udział 22 dwuosobowe drużyny. Pogoda sprawiła, że ryby brały bardzo kapryśnie – łowiono przede wszystkim drobną płoć, leszcze, ale trafiały się też karpie, liny, amury i ładny jaź o wadze 1,56 kg. W sumie złowiono około 61 kg ryb, które po zważeniu wróciły do akwenu. Najlepszą parą okazał się team składzie: Piotr Świąder i Łukasz Miara, którzy złowili 17,77 kg ryb, drugie miejsce zajęła para Mateszu Obroślak i Piotr Lewkowicz (9,436 kg), a trzecie miejsce przypadło temowi Patryk o Kazimierz Lichacz (5,837 kg). Nagrodę za „Big Fish” (bon o wartości 150 zł) ufundowany przez właściciela sklepu wędkarskiego” Złota Rybka” Gniewomira Grenia trafił w ręce Kazimierza Lichacz, który złowił karpia o wadze 1,85 kg.

– Po podsumowaniu wyników Burmistrz Miasta Cieszanowa Pan Zadworny Zdzisław wraz z Prezesem Sekcji Wędkarskiej „ Deszczowni” Stary Lubliniec Grzegorzem Wójtowiczem wręczyli zwycięskim drużynom bony podarunkowe, puchary i dyplomy. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali także pamiątkowe kubki, zawody a spotkanie zakończono ciepłym grillem – podsumowują organizatorzy zawodów z Sekcji Wędkarskiej „Deszczownia” Stary Lubliniec przy Miejskim Kole „ Hutnik” w Lubaczowie.

Galeria zdjęć, fot. MK „Hutnik” w Lubaczowie.

elubaczow.com, MK Hutnik


1 komentarz

  1. Świetne zawody i genialna atmosfera . Wielki szacunek dla ludzi , którzy próbują przywrócić ten piękny zbiornik do życia . Mam nadzieję , że coraz więcej osób włączy się do współpracy i doceni ogrom bezinteresownej pracy ludzi którzy chcą zrobić coś dla naszego regionu .

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here