W pierwszym meczu pod wodzą nowego szkoleniowca MKS Pogoń-Sokół Lubaczów pokonał Błękitnych Grzęska 2:0. Bramki zdobyli Bartłomiej Świstak (42′) i Dawid Polucha (69′).
W pierwszym meczu pod wodzą nowego szkoleniowca MKS Pogoń-Sokół Lubaczów pokonał Błękitnych Grzęska 2:0. Bramki zdobyli Bartłomiej Świstak (42′) i Dawid Polucha (69′).

© Copyright © 2010-2026 elubaczow.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.





