Kolejne zwycięstwo Mateusza Kubiszyna w formule K-1

0

Trwa dobra passa lubaczowianina. Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań) pokonał Tomasza Koniecznego (Artfight Rzeszów) podczas sobotniej gali „Wirtuoz Challenge 2”.

Mateusz Kubiszyn z rodziną po gali Wirtuoz Challenge 2, fot. zbiory własne zawodnika.

Gala odbyła się w sobotę (6.04) w Wolborzu (woj. łódzkie). Pojedynek odbywał się w kategorii do 86 kg. Walka toczyła się na dystansie trzech rund. Ostatecznie Kubiszyn wygrał jednogłośną decyzją sędziów (3:0).

Końcem marca Kubiszyn wygrał swoją drugą walkę w zawodowym boksie. Teraz przed Mateuszem Mistrzostwa Polski w Full Contact w Swarzędzu, a pod koniec miesiąca Mistrzostwa Polski w K-1, które odbędą się w Sanoku.

Wygrana walka na punkty z mocnym zawodnikiem z Rzeszowa (mistrz Polski z 2018 roku). Mimo, że pojedynek był wyrównany i ciągle istniało realne zagrożenie ze strony oponenta, to kontrolowałem przebieg walki. Było wiele niedociągnięć z mojej strony, ale też momentami eksperymentowałem stosując widowiskowe techniki. Jestem zadowolony z walki, a najbardziej z tego, że obyło się bez kontuzji, ponieważ w ten weekend walczę na Mistrzostwa Polski Full Contact w Swarzędzu. Tym razem zmieniam kategorię wagową na wyższą – do 91 kg – podsumowuje 27-latek.

Mateusza wspierają sponsorzy: Game Over Cycles, Wypożyczalnia samochodów Odkryj Auto, LaLu Catering, Centrum Witaminowe, FabrykaMocy, Infinity Float, Salwus.

elubaczow.com, nowiny24.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here