MKS Pogoń-Sokół Lubaczów: Mariusz Błaszczyk odwołany

3

Klub poinformował na Facebooku, że z dniem 8 kwietnia 2019 roku, trener Mariusz Błaszczyk przestał pełnić funkcję selekcjonera. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi 41-letniego szkoleniowca.

W poniedziałek po południu zarząd MKS Pogoń-Sokół poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony na Facebooku o zakończeniu współpracy z Mariuszem Błaszczykiem. Trener podał się do dyspozycji Zarządu Klubu po niedzielnym meczu, który jednogłośnie zdecydował o zakończeniu współpracy.

Błaszczyk prowadził Pogoń-Sokół od lipca 2018 roku. Pod jego wodzą zespół rozegrał w sumie 19 ligowych spotkań. Seniorzy Pogoni-Sokoła Lubaczów jesienną rundę rozgrywek w jarosławskiej klasie okręgowej zakończyli na 4. miejscu, zdobywając w 15 meczach 26 punktów. W rundzie wiosennej odnotowali trzy przegrane i jedno zwycięstwo. Aktualnie klub znajduje się na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów.

Trenerowi i zarazem zawodnikowi serdecznie dziękujemy za pracę i wkład jaki wniósł do naszej drużyny szczególnie w jesiennej rundzie rozgrywek oraz życzymy sukcesów na niwie sportowej i prywatnej- czytamy na profilu klubu.

Nazwisko nowego szkoleniowca drużyny poznamy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

bm, elubaczow.com


3 komentarze

  1. Robotę zrobił Zbigniew Kuczyński, która później pozwoliła długo utrzymywać pracę kolejnym dwóm trenerom. Trener Błaszczyk na 9 spotkań wyjazdowych, przegrał 8, gdzie tutaj widać jego pracę? Moim zdaniem dobra decyzja Zarządu, a jeszcze lepszą byłby powrót Pana Kuczyńskiego do pracy z naszym zespołem.

    pozdrawiam

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here