Zuchy z Horyńca-Zdroju na festiwalowym podium

0

W sobotę (30.03) zuchy ze Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju wzięły udział w Wojewódtiwalu Piosenki Zuchowej w Rzeszowie. Wykonaniem utworów „Wędruj z nami” oraz „Stokrotka” zapewniły sobie trzecie miejsce.

Fot. sphoryniec.pl

– Konkurencja była duża, ale mimo to nasze Zuchy osiągnęły sukces i stanęły na podium. Brawo! – piszą na stronie internetowej szkoły nauczyciele.

W sumie w Rzeszowie zaprezentowało się 12 gromad zuchowych z całego województwa podkarpackiego. Mali przedstawiciele Horyńca-Zdroju – 2 Gromada Zuchowa „Przyjazne Ogniki” wystąpiła w 12-osobowym składzie: Michał Ludwiczuk, Maciej Kusiak, Daniel Marcicki, Dominik Motyka, Marcin Mazurkiewicz, Michał Nazarko, Julia Banaś, Katarzyna Petryniak, Katarzyna Wołczak, Martyna Mazur, Klaudia Flis-Naszczuk i Oliwia Drapała. Zuchów do występu przygotowywały Jolanta Drapała i Edyta Mazurkiewicz.

Konkurs odbył się pod hasłem „100 uśmiechów na minutę”. Celem Festiwalu była prezentacja starych piosenek zuchowych związanych z przyrodą, lasem, a także promowanie talentów dziecięcych.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here