Ruszył 24. Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”

0

W Lubaczowie odbędą się wstępne kwalifikacje do 24. Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”. Młodzi artyści o przepustkę do kolejnego etapu walczyć będą 26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie.

Koncert finałowy 23 KP „Wygraj Sukces”, fot. Danuta Piątkowska

Co roku młodzi wokaliści stają w szranki walki o nagrodę Grand Prix i wycieczkę do Eurodisneylandu pod Paryżem. Dla wielu uczestników konkurs jest pierwszym krokiem do kariery muzycznej. Konkurs skierowany jest do solistów urodzonych w latach: 2012-2009, 2008-2006, 2005-2003, 2002-2000. Rywalizacja składa się z kilku etapów: kwalifikacji wstępnych, kwalifikacji regionalnych oraz półfinału i finału. Najlepsi zaprezentują się we wrześniu w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Chcąc wziąć udział w rywalizacji trzeba przygotować jedną piosenkę. Konkurs połączony jest z wydaniem płyty festiwalowej, na której znajduje się 10 zróżnicowanych piosenek wraz z podkładami, a także niepowtarzalny kod, niezbędny do wypełnienia formularza.

Szczegółowych informacji udziela Tarnobrzeski Dom Kultury – Dział Ruchu Amatorskiego (tel. 15 822 74 97, biuro@wygrajsukces.com.pl). Organizatorem kwalifikacji wstępnych w Lubaczowie jest Miejski Dom Kultury.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here