Czeki TESCO rozdane

0

W poniedziałek w lubaczowskim TESCO uroczyście wręczono czeki zwycięzcom programu „Decydujesz – pomagamy”. Główną nagrodę – 5 tys. zł odebrał Gminny Żłobek w Dąbkowie „Kraina Malucha”.

fot. Gminny Żłobek w Dąbkowie (3).

Placówka starała się o dofinansowanie zakupu sprzętu edukacyjnego dla dzieci. Nowe pomoce dydaktyczne pozwolą poszerzyć horyzonty rozwoju maluchów, wesprą ich wyobraźnie i kreatywność. Laureaci konkursu na rozdaniu nagród pojawili się ze swoimi wychowankami, bo – jak mówi dyrektor Gminnego Żłobka „Kraina Malucha” w Dąbkowie Anna Pelc – oczywiście dla nich ta nagroda.

Czeki odebrali także przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Jarosławiu, który otrzymał drugie miejsce i 3 tys. zł. Towarzystwo chce stworzyć Klub Aktywnych Rodzin. Na trzecim miejscu znalazło się Stowarzyszenie Mediatorzy Polscy, które chce zmniejszyć przemoc i agresję w szkołach poprzez przeprowadzenie warsztatów z mediacji rówieśniczych. Na ten cel organizacja otrzymała 1 tys. zł.

Kierownik lubaczowskiego TESCO zachęcał do udziału w kolejnych edycjach programu. Zwycięzcy deklarują, że w przyszłej edycji konkursu wystartują w imieniu Niepublicznego Przedszkola „Kraina Malucha”.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here