Lubaczowianin Przemek Górecki na Dubai Metro Music Festival

3

Przemek Górecki został zaproszony jako jedyny Polak na Dubai Metro Music Festival organizowany przez Dubai Media Office oraz RTA Dubai. Wydarzenie odbywa się pod patronatem jego ekscelencji szejka Mohammeda.

Przemek Górecki po skończeniu studiów w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w pełni zajął się swoją pasją – muzyką. Chłopak gra na Fletni Pana, czyli najstarszym instrumencie dętym świata, który składa się z drewnianych piszczałek, ułożonych w jednym lub dwóch rzędach. Dźwięki wydobywa się dmuchając w krawędzie otworów instrumentu.

Talent Przemka zauważony został dzięki mediom społecznościowym. Chłopak publikuje filmiki na Facebooku i Instagramie. Wystąpił w najpopularniejszej Telewizji w Dubaju, a w czasie Metro Music Festival podzieli się swoją muzyką wraz z 15 muzykami z całego Świata.

– Niesamowitym doświadczeniem jest grać przed bardzo przyjaznymi ludźmi w najbogatszym mieście świata – relacjonuje swój pobyt Przemek.

Występ Przemka na Dubai Metro Music Festival:

AH, elubaczow.com

Zobacz także

3 komentarze

    • Nie rozumiem. Skoro nasi biskupi, zwykle niewyspecjalizowani w żadnym zawodzie każą mówić do siebie „eminencjo” czy – o zgrozo – „ekscelencjo”, to dlaczego szejk nie może być „jego ekscelencja”? Bardziej na to zasługuje, niż te nasze pasibrzuchy na państwowym garnuszku.

      • Każdy może się nazwać eminencją, ekscelencją czy innym CEO, a nadawanie takich tytułów klechom to żaden wyjątek, podobna komedia.
        Bardziej śmieszy mnie sam fakt że ktoś się tak do kogoś zwraca, szczególnie jeśli taki tytuł to mieszanka dolarów i braku skromności.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here