Zespół Szkół w Oleszycach prezentował się podczas Dni Otwartych

0

Przez dwa dni 13 i 14 marca w Zespole Szkół w Oleszycach można było zapoznać się z ofertą dydaktyczną placówki. W trakcie Dni Otwartych zorganizowano także dodatkowe atrakcje.

Głównym celem Dni Otwartych, które zostały zorganizowane w Zespole Szkół w Oleszycach było zapoznanie gimnazjalistów i uczniów ostatniej klasy szkół podstawowych z ofertą edukacyjną placówki i zasadami rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. W szkole będzie można podjąć naukę w technikum o kierunkach: technik leśnik, technik agrobiznesu, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej, technik architektury krajobrazu, pszczelarz, technik ekonomista i technik usług fryzjerskich. Uczyć się będzie można także w branżowej szkole I stopnia w kierunkach: ogrodnik, rolnik, operator maszyn leśnych, cukiernik czy kucharz. Zespół Szkół w Oleszycach oferuje ponadto kształcenie w szkole policealnej jako technik turystyki wiejskiej, technik usług kosmetycznych i terapeuta zajęciowy oraz w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych.

Podczas „Dni otwartych” w placówce odbyły się m.in. występy kabaretowe, pokaz synchronicznej obsługi kelnerskiej oraz rozmaite quizy, konkursy i zajęcia ruchowe.

Galeria zdjęć, fot. powiatlubaczowski.pl.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here