Yerba Mate El Pajaro na wiosenne osłabienie

0

Aromatyczny pył unoszący się znad opakowania, intensywny zapach dymnej paragwajskiej yerba mate. Zapach pełen mocy, energii, słońca samego serca Ameryki Południowej – Paragwaju, kolebki yerba mate! Susz przygotowany w charakterystyczny sposób, zawierający patyczki, listki, pył, a w dodatku ekologiczną El Pajaro Elaborada – to yerba mate dla miłośników ceniących yerbową klasykę.

Yerba Mate El Pajaro Elaborada

Yerba Mate El Pajaro jest marką yerby paragwajskiej, przygotowywanej z miłością i dbałością o równowagę środowiska naturalnego. Posiada trzy certyfikaty ekologiczne (AgroBioTest, OKO GARANTIE, USDA), plantacje przyczyniają się do odbudowy Atlantyckich Lasów Deszczowych, a część środków ze sprzedaży El Pajaro wędruje na konto Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH).

Dzięki temu mamy pewność, że yerba mate El Pajaro jest nie tylko tradycyjną i mocną yerbą, ale też w pełni organiczną. Produkcja i pakowanie przebiegają z uważnością o brak kontaktu z metalami ciężkimi czy wszelkimi zanieczyszczeniami. Oprócz mocy i paragwajskiego smaku, ta yerba mate zawiera kompleks mikroelementów i bardzo wysoką zawartość innych związków czynnych. Doładuje nas zatem na wszystkich poziomach, my natomiast – kupując El Pajaro – wspieramy naturę i producentów tej niebywałej yerba mate.

El Pajaro Elaborada – tego smaku szukasz!

Paragwajskie yerba mate słyną z tego, że posiadają pył, drobno cięte listki oraz odpowiednią dozę patyczków (stąd nazwa elaborada/con palo – z patyczkami). Poprzez zawartość patyczków, susz yerbowy lepiej filtruje się, a obecność pyłu dodaje mu mocy pobudzającej. Sproszkowana część yerba mate zawiera bowiem najwięcej alkaloidów i innych substancji czynnych biologicznie. El Pajaro Elaborada przygotowywana jest w tradycyjny sposób, lecz z dbałością o to, aby produkt nie był zadymiony, czy nawet wędzony, jak to w przypadkach niektórych producentów. El Pajaro to przykład idealnie wyważonej yerba mate – posiada typową dla Paragwaju gorzkość, dymny aromat i równocześnie mineralny posmak dobrej jakości listków ostrokrzewu. El Pajaro Elaborada sprawdzi się, jako codzienna yerba mate – świetnie pobudza, smakuje i pozwala nam w przyjemny sposób zatroszczyć się o naturę. Zapraszamy serdecznie do sklepu internetowego Yerba Market, gdzie na hasło „elubaczow” wpisane w uwagach do zamówienia, czeka na Państwa mała niespodzianka, od producenta Yerba Mate El Pajaro :)

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here