Zdecydowaliśmy, komu pomoże Tesco

0

Zakończyło się głosowanie w V edycji programu grantowego Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Laureatem głównej nagrody z naszego regionu jest Gminny Żłobek w Dąbkowie „Kraina Malucha”. Uroczyste wręczenie gratyfikacji odbędzie się w poniedziałek (25.03) w lubaczowskim Tesco.

Placówka starała się o nowoczesne pomoce dydaktyczne, które pozwolą poszerzać horyzonty rozwoju dzieci. Wnioskodawcy argumentowali, że zakup sprzętu edukacyjnego dla najmłodszych uatrakcyjni ich pobyt w Żłobku. W końcu wszechstronny rozwój dziecka jest głównym celem działalności „Krainy Malucha”.

Klienci Tesco docenili wartość projektu i oddali na niego 8 083 głosy, co wystarczyło, by placówka znalazła się w gronie zwycięzców konkursu „Decydujesz, pomagamy”. Nagroda – 5 tys. zł uroczyście zostanie wręczona 25 marca w Lubaczowie.

Obok Gminnego Żłobka w Dąbkowie „Kraina Malucha” nagrody odbiorą również Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Jarosławiu – 3 tys. zł (które stworzy KLUB AKTYWNYCH RODZIN) i Stowarzyszenie Mediatorzy Polscy – 1 tys. zł. (które poprzez przeprowadzenie warsztatów z mediacji rówieśniczych chce zmniejszyć przemoc i agresję w szkołach z terenu Lubaczowa wśród dzieci i młodzieży).

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here