Narol: Mieszkańcy podpisują petycję do Burmistrza

2

W Narolu mieszkańcy składają podpisy pod petycją skierowaną do Burmistrza Miasta i Gminy Grzegorza Dominika oraz Radnych. Chcą, by w miejscowości została wybudowana hala sportowa.

Promotorem akcji jest Paweł Bielec, który w piśmie argumentuje – Jesteśmy jedyną gminą w powiecie, w której brakuje takiego obiektu. Powstanie hali sportowej, będzie miało wpływ na życie zbiorowe i wartości, wymagających szczególnej ochrony jakim jest zdrowie nasze i naszych dzieci. Postęp cywilizacyjny, powoduje rozwój we wszystkich aspektach życia, a taka hala będzie miała wpływ na kroczenie na równi ze wszystkimi. Inwestujmy w przyszłość, nie zapominając o teraźniejszości.

Mieszkańcy od razu przyłączyli się do apelu i zaczęli składać swoje podpisy pod wnioskiem dostępnym w formie elektronicznej na stronie www.petycjeonline.com. Wraz z podpisami, których jest już ponad 80, zostawiają swoje komentarze. – Jestem młodym człowiekiem i myślę, że hala w naszej gminie jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania klubów sportowych podczas okresu zimowego, budowa hali również umożliwia promocję gminy przy organizacji zawodów. – argumentuje Bartłomiej Wolanin.

– Zawsze brakowało mi takiego obiektu w gminie Narol w mojej młodości. Postawienie hali sportowej będzie dobre nie tylko dla dzieci, ale także dla młodzieży i starszych osób, które chcą być aktywne fizycznie. Jestem w 100% za tym pomysłem! – dodała Aleksandra Gala.

Co na to adresat petycji? Tego jeszcze nie wiemy, ale wysłaliśmy do burmistrza Narola oficjalne zapytanie i gdy otrzymamy odpowiedź podzielimy się z nią z naszymi Czytelnikami.

AH, elubaczow.com

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here