Miód hurtowy – najlepsze odmiany w wyjątkowo korzystnych cenach

0

Każdy odbiorca, który jest zainteresowany hurtowym zakupem miodu, powinien postawić na produkt najwyższej jakości, pochodzący z pewnego i sprawdzonego źródła. W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele gatunków miodu w opakowaniach zawierających od 7 kg do nawet 290 kg wspaniałego płynnego złota.

O tym, że warto wprowadzić miód do swojej codziennej diety, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Co ciekawe, producenci żywności, cukiernicy i restauratorzy także dostrzegają potrzebę, by uczynić swoje wyroby zdrowszymi i nierzadko decydują się zastąpić tradycyjny cukier płynnym złotem. To właśnie z myślą o takich odbiorcach powstała oferta dotycząca hurtowej sprzedaży miodu. Nie odbiega on w najmniejszym stopniu jakością od miodu sprzedawanego detalicznie, ale można go kupić w o wiele bardziej korzystnej cenie. W sprzedaży dostępnych jest wiele gatunków miodu, począwszy od najbardziej popularnych, takich jak miód wielokwiatowy, akacjowy, rzepakowy, spadziowy i lipowy, a na rzadko spotykanych, lecz niezwykle cenionych przez koneserów miodach bławatkowym, gryczanym, malinowym, mniszkowym, nawłociowym i tymiankowym skończywszy. Ciasta, dania restauracyjne, słodycze i inne produkty żywnościowe wytwarzane z wykorzystaniem miodu są nie tylko zdrowsze, ale też dużo smaczniejsze.

Lata doświadczenia i wzbogacania wiedzy na temat miodu i jego najlepszych odmian zaowocowały stworzeniem różnorodnej i ciekawej oferty. Jako eksperci i prawdziwi pasjonaci miodowej tematyki, nawiązaliśmy współpracę z wytwórcami płynnego złota z takich krajów, jak Francja, Włochy, Hiszpania, Nowa Zelandia i Chorwacja. To od naszych zagranicznych kontrahentów pozyskujemy tak wspaniałe i cenione gatunki, jak między innymi miód Manuka, miód cytrynowy, miód opuncjowy, miód rozmarynowy, miód pomarańczowy, miód lawendowy i eukaliptusowy. Aby zapewnić swoim klientom jak najwyższą jakość usług i aby podkreślić nasze profesjonalne podejście i zaangażowanie, postaraliśmy się o członkostwo w FEEDM, czyli Europejskiej Organizacji do spraw Miodu. Warto też wspomnieć, że oferowane przez nas produkty, takie jak miód, pyłek i wosk pszczeli, posiadają certyfikaty BIO, potwierdzające ich naturalne pochodzenie i ekologiczne metody pozyskiwania. Nasze miody hurtowe nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów z Polski i takich krajów, jak Anglia, Irlandia i Niemcy. Nasza firma jest obecna na rynku od przeszło dwóch dekad, co stanowi chyba najlepszy dowód na to, że oferujemy korzystne i atrakcyjne warunki współpracy.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here