Karta podarunkowa Allegro – prezent idealny

0

Kwiaty, czekoladki czy biżuteria? A może coś bardziej praktycznego: skarpety, portfel lub perfumy? Masz odwieczny problem z kupowaniem prezentu drugiej osobie, a najlepszym dla ciebie rozwiązaniem byłaby karta uprawniająca obdarowanego do zrobienia zakupów w wybranym przez niego sklepie? Myślisz, że to nie jest możliwe? Wiedz, że taka karta istnieje – to Karta podarunkowa Allegro.

Karty podarunkowe nie są dziś nowością. Z takiej możliwości korzystają niemal wszystkie sklepy. Kupując voucher pamiętać trzeba, że ogranicza on obdarowaną osobę do wyboru asortymentu znajdującego się w punkcie, w którym go nabyliśmy. Nie wszyscy wiedzą, że to ograniczenie może zostać zniwelowane. Przykładem jest tu Karta podarunkowa Allegro. Wręczając ją mamy pewność, że obdarowany może skorzystać z miliona propozycji i nie musi bazować na towarach konkretnego sklepu, który pewnie też ma swoją ofertę na Allegro. Taka wyjątkowa niespodzianka jest gwarancją, że urodzinowy upominek czy też imieninowy prezent będzie trafiony. W serwisie bowiem znajduje się 100 milionów ofert. Obdarowana osoba na pewno znajdzie najbardziej odpowiedni dla siebie prezent. Tak więc, Karta podarunkowa Allegro pozwoli darczyńcy rozwiązać niechciany kłopot i zaoszczędzić czas, a obdarowanemu – rozczarowania z niechcianego prezentu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Karta podarunkowa Allegro przybiera postać elektroniczną (od razu wysyłana jest w wersji wirtualnej). Dostępna jest również w formie plastikowej, którą nabyć można w punktach stacjonarnych partnerów tej największej platformy transakcyjnej on-line w Polsce. Zaletą karty jest też to, że obdarowana osoba nie musi mieć konta na Allegro. Prezentu nie trzeba wybierać od razu, bo karta aktywna jest przez rok – od momentu aktywizacji, czyli jej zakupu. Nie ma znaczenia z jakiego urządzenia korzysta obdarowany. Karta działa zarówno na stronie internetowej Allegro jak i w jej aplikacji mobilnej. Pamiętać trzeba jednak, że bon najlepiej wykorzystać tylko przy jednej płatności. Jeżeli obdarowany nie wyda pełnej kwoty, nie będzie mógł już wykorzystać pozostałej sumy. Nie otrzyma też zwrotu w gotówce czy w innej formie. Voucher elektroniczny kupić można o nominałach: 20 zł, 50 zł, 100 zł, 150 zł, 250 zł i 500 zł, natomiast wersje plastikowe znajdziemy o wartościach: 25 zł, 50 zł i 100 zł.

Teraz planując zakup upominków warto rozważyć najnowszą propozycję Allegro, tym bardziej, że ich bon upominkowy już staje się prezentowym hitem tego sezonu.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here