Dni Otwarte w Zespole Szkół w Oleszycach

3

Szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne w naszym regionie prowadzą już akcje promocyjne dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. Jedną z form informowania o ofercie edukacyjnej są Dni Otwarte. W dniach 13-14 marca takie wydarzenie organizuje Zespół Szkół w Oleszycach.

Fot. Dyrektor Maria Baran zachęca do włączenia się w obchody.

Dni Otwarte są doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy o zawodach oraz poznania bazy dydaktycznej i oferty szkoły, która skierowana jest do absolwentów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz dla dorosłych. W roku szkolnym 2019/20 młodzież będzie mogła kształcić się w technikum o kierunkach: technik leśnik, technik agrobiznesu, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej, technik architektury krajobrazu, pszczelarz, technik ekonomista i technik usług fryzjerskich. Naukę można również podjąć w branżowej szkole I stopnia w kierunkach: ogrodnik, rolnik, operator maszyn leśnych, cukiernik czy kucharz. Zespół Szkół w Oleszycach oferuje również kształcenie w szkole policealnej jako technik turystyki wiejskiej, technik usług kosmetycznych i terapeuta zajęciowy oraz w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych.

Podczas Dni Otwartych dla uczestników przygotowane będą występy kabaretowe i pokaz synchronicznej obsługi kelnerskiej. Ponadto będzie można zwiedzić placówkę, zapoznać się z ofertą kształcenia, wziąć udział w quizach, konkursach, pokazach oraz zajęciach ruchowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. Jestem uczennicą tej szkoły i szczerze nie rozumiem takich poglądów. Bo większość nauczycieli przede wszystkim kierunków zawodowych są tak wykwalifikowanymi osobami oraz pełnymi optymizmu. Potrafią z największego tumana zrobić osobę która zda egzamin zawodowy na poziomie 80%. Więc jeżeli chodzi o tą szkołę polecam !

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here