Specjalne menu z okazji Dnia Kobiet w Kresowej Osadzie

0

Restauracja w Kresowej Osadzie zamyka swoje drzwi na kilka tygodni. Jednak zanim to nastąpi szef kuchni zaprasza w piątek (8.03) i niedzielę (10.03). Do menu dodana będzie specjalna karta z okazji Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet w restauracji to wciąż dobry i sprawdzony pomysł na prezent dla płci pięknej. To również doskonała propozycja dla grup pań, które pragną zabawić się w swoim towarzystwie. Dzień Kobiet w kameralnej atmosferze warto spędzić w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Tym bardziej, że będzie to ostatnia okazja, by zjeść coś wyjątkowego, przed przerwą serwisową (11.03 – 21.04).

Co znalazło się na specjalnej karcie menu? Zupa krem z pieczonych pomidorów i papryki podana z kulkami mozzarelli i grzanką czosnkową (14 zł), Kurczak Supreme w towarzystwie puree ziemniaczano marchewkowego i kruchej sałaty – zgrillowana soczysta pierś ze skrzydełkiem z delikatnym kremowym sosem (30 zł), ryba maślana pieczona w cieście filo skąpana w śmietanowym sosie serwowana z pieczonym ziemniakiem i surówką (28 zł) i sałatka carpaccio z kaczki i pieczonego buraka z kruchą sałatą i dressingiem cydrowym (20 zł). W karcie pojawiło się też coś słodkiego. Na smakoszy czekać będzie krem tiramisu (12 zł). Dodatkowo każda z Pań do zamówienia otrzyma kieliszek wina w prezencie.

Restauracja prowadzi rezerwację stolików, można ją dokonać pod numerem telefonu: 500 738 500.

Godziny otwarcia restauracji:

Piątek 12:00 – 20:00
Niedziela 12:00 – 18:00

Materiał partnera.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here