#nieIDEALNI spotkali się z interesującymi osobami

0

W piątek (1.03) w Horyńcu-Zdroju odbył się finał projektu #nieIDEALNI. W Szkole Podstawowej pojawili się inspirujący goście, którzy ułatwili młodym ludziom odkrycie własnej drogi zawodowej.

Fot. River Studio

Prowadzone działania kształtowały pozytywną samoocenę wśród młodzieży i zachęcały do odkrycia swoich pasji. W osiągnięciu tego celu pomagały warsztaty prowadzone przez psychologów i pedagogów, ciekawe wykłady i spotkania z inspirującymi osobami. W Horyńcu-Zdroju z młodzieżą spotkali się dr Rafał Maciuła, ks. Witold Bednarz, Magdalena Skawińska, Joanna Roczniak, Arkadiusz Nepelski, Agnieszka Biały, Kamil Kondziołka, Przemek Górecki, Michał Kurek, Przemek Zaremba i Jagoda Łokczewska.

– Wierzymy, że był to dla Was czas, który poruszył cząstkę odwagi waszych serc do realizowania własnych marzeń! – podsumowują akcję organizatorzy.

Choć piątkowe wydarzenia zapowiadane były jako finał projektu, to działania jeszcze się nie skończyły. W sobotę (2.03) odbyły się warsztaty programistyczne dotyczące kształtowania pozytywnej samooceny przez nowe technologie, a 6 i 7 marca organizatorzy wraz z Football Academy Horyniec-Zdrój organizują Festiwal Piłkarski dla dzieci urodzonych w rocznikach 2008-2011.

Zobaczcie relację filmową.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here