#nieIDEALNI zbliżają się do finału

2

Projekt #nieIDEALNI zbliża się do finału – 1 marca (piątek) w Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju odbędzie się event z udziałem inspirujących gości.

Fot. Mat. pras.

Podczas eventu odbędą się liczne warsztaty prowadzone przez psychologów i pedagogów, ciekawe wykłady i spotkania z inspirującymi osobami. W Horyńcu-Zdroju pojawi się dr Rafał Maciuła, ks. Witold Bednarz, Magdalena Skawińska, Joanna Roczniak, Arkadiusz Nepelski, Agnieszka Biały i Kamil Kondziołka.

Wydarzenie podzielone zostało na dwie części. Pierwsza – warsztatowa przewidziana jest dla uczniów szkoły podstawowej. Zajęcia odbywać się będą w godz. 9:00-10:00. Druga część to ogólnodostępny meeting, który toczyć się będzie od godz. 11:00 do 14:45.

Działania organizatorów – trzech młodych chłopaków (Mateusza Skibickiego, Bartosza Szpondera i Jakuba Webera) zostają wspierane przez instytucje, stowarzyszenia i firmy prywatne. Ostatnio projekt poparł piłkarz ręczny, reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich (Pekin 2008), wicemistrz świata w 2007 roku i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009 – Artur Siódmiak.

Projekt #nieIDEALNI jest realizowany na największej w Polsce platformie do tworzenia projektów społecznych, „Zwolnieni z Teorii” oraz w ramach programu partnerskiego „Dove Self-Esteem Project”.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here