XXVI Memoriał im. Stanisława Mazurka w Cieszanowie – ruszyły zapisy

0

Można już zgłaszać się do kolejnej odsłony siatkarskiego Memoriału im. Stanisława Mazurka. Zawody organizowane są od ponad ćwierć wieku.

Fot. Archiwum

Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie już po raz 26. organizuje siatkarski Memoriał im. Stanisława Mazurka. Zawody rozegrane zostaną w halach sportowych w Cieszanowie i Dachnowie w drugą niedzielę marca. Turniej każdego roku gromadzi siatkarzy z regionu, którzy uczestnictwem w zawodach chcą wspomnieć pamięć swojego kolegi z parkietu.

Wszystkie drużyny zainteresowane udziałem w memoriale mogą zgłaszać się do 5 marca br. w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, telefonicznie pod numerem: 16 631 10 95 lub pisząc na adres e-mail: ckiscieszanow@interia.pl.

– W turnieju mogą brać udział zawodnicy zarejestrowani w klubach sportowych, uczestniczących w rozgrywkach ligowych PZPS w liczbie nie więcej niż trzech w jednej drużynie. Dla wszystkich drużyn przewidziane są dyplomy okolicznościowe, a dla trzech najlepszych drużyn dyplomy i puchary. Dla każdego z zawodników przygotowany zostanie także gorący posiłek – informują organizatorzy.

Opłata wpisowa przed zawodami ustalona została w wysokości 60 zł od drużyny.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here