Walentynkowa kolacja drogą do serca ukochanej osoby

0

Co zrobić, by rozkochać w sobie drugą osobę? Szef Kuchni Kresowej Osady przygotował specjalne menu, które złamie szyfr do każdego serca. Do Baszni Dolnej zaprasza w czwartek (14.02) i niedzielę (17.02).

Jak trafić do serca ukochanej osoby? Jedni kupują kwiaty, inni drobne podarunki, a niektórzy stawiają na romantyczny spacer czy wieczór filmowy. Wszystko po to, by druga osoba poczuła się wyjątkowo. Nie zapominajmy o tym, że droga wiedzie także przez żołądek do serca. Szef Kuchni Kresowej Osady Andrzej Węgierak doskonale wie, że w tym powiedzeniu jest sporo prawdy i specjalnie dla zakochanych przygotował wyjątkowe menu. W Walentynki (14.02) w restauracji pojawią się krewetki duszone w białym winie podane z grzanką i pikantnym guacamole, pierś z kaczki muśnięta sosem borówkowym serwowana z sufletem ziemniaczanym i kruchą sałatą z owocem granatu, grillowany łosoś podany na czarnym makaronie z cukinią w delikatnym sosie i owocowa tartaletka z kremem śmietanowym oprószona czekoladową pierzynką.

Dla osób, które chcą przedłużyć święto zakochanych, walentynkowe menu dostępne będzie także w niedzielę (17.02). Obok dań specjalnych w obiekcie dostępna jest także stała karta. Więcej informacji na stronie kresowaosada.pl.

Restauracja czynna jest w czwartek (14.02) w godz. 12:00 – 21:00 i w niedzielę (17.02) w godz. 12:00 – 18:00.

Rezerwacji stolików dokonać można pod numerem telefonu 500 738 500.

Materiał partnera.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here